Kapat

Açıklamalı Bebek Patikleri

Anasayfa Örgü Modelleri Açıklamalı Bebek Patikleri
3 sene önce
Açıklamalı Bebek Patikleri

Çapraz Bebek Patiği Yapılışı:

Çok sorulan bir patik modeli. Kolay gibi görülse de çapraz bağcıklı kısımları ile kafa karıştıran bu bebek patiğinin resimli şemalı çizimi ile izler le paylaşıyoruz. İstenilen renklerde renkli olarak yapılan bu bebek patiği hem kız hemde erkek bebekler için yapılabilir. üst kısmına istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Erkekler için düğme kullanabilir kız bebekler için kurdele kullanabilirsiniz.

Zerin Kaya Bebek Çizme Patik Yapılışı:

Değişik mi değişik sevimli mi sevimli birbirinden değişik bebek patiklerin den seçtim.Çiçekli, çilekli,yada erkek çocuklar için değişik patikler,bot patiklerin örülüşlerini resimli olarak buldum.Birbirinden değişik bu patikleri sizde çok beğeneceksiniz. içinde bebek patikleri en çok yapılan bebek örgülerindendir. içinde  patik modelleri birçok ve farklı bebek patik modellerini ile açıklamalı olarak sizler le paylaşıyorum. Bu gün derya bayklalı ın programında zerrin kaya nın yaptıği bebek çizme patiği tek parçada yapılıyor.

Açıklamalı Resimli Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Bebek örgüleri açıklamalı modelleri birbirinden değişik ,yada bebek örgüleri video modelleri gibi bir çok modellerinin hepsini sitemizde bulabilirsiniz. örgüleri anlatımlı patik modelleri içinde ister kız bebekler ister erkek bebekler için yapabileceğiniz ister tığ işi bebek patiği,ister şiş bebek örgü patik modellerinin en yeni modellerini anlatımlı olarak sizler le paylaşıyorum.

Şiş Örgü Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Şiş ile örgü yapmanın kolaylığı ve daha kolay olduğunu düşüneneler için bebek patiklerini örgü olarak 2 şiş kullanarak yapabilecekleri birbirinden değişik modeller burada.

Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Ve Yapılışı:

Tığ ile yapılan bebek örgülerine bebek patiğini de eklemek isterseniz istediğiniz örneğin resmine tıklayarak resmi büyütebilir ve yapılışını görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor Bağlantı