Kapat

Açıklamalı Havlu Kenarı Örnekleri

Anasayfa Örgü Modelleri Açıklamalı Havlu Kenarı Örnekleri
Açıklamalı Havlu Kenarı Örnekleri

Kurtcuk Kurdeleli Havlu Kenarı Modeli:

Havlu Kenarı dantelleri çok yapılan datellerin başında geliyor. Renkli olmasından dolayı çok beğenileceğini düşündüğüm bu danteli yapmak isteyenler olur diye açıklamalı resimleri ile sizlerle paylaşıyoruz.
İstediğiniz tüm çeyizlikler de kenara yapabileceğiniz kolay ve şık bir havlu kenarı örneği.

İki Farklı Kolay Kenar Danteli Yapılışı:

Yapılışları birbirine çok benzeyen iki değişik havlu kenarı danteli. Birinde aralara yapılan incileri ile çok göz alıcı bir hale geliyor bu el işi kenar örneği. Yapılışı için resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.


Havlu kenarı modellerinden sizler için seçtiğimiz bir kaç model. Dantel örnekleri içinde en çok yapılan ve her gün birbirinden değişik modelin eklendiği uç danteli yada havlu kenarı danteli örnekleri oldukça kolaylar. Beğendiğiniz remin üzerine tıklayıp resimleri büyüterek istediğiniz dantel havlu kenarı örneklerini sizler de yapabilirsiniz. Son zamanlarda çok merak edilen kalpli havlu kenarından, göbekli havlu dantelleri modelleri genellikle çeyizlik dantellerden olduğundan en çok aranan modellerin başında gelmekte.

Bu en yeni dantel örneklerini sadece havlu kenarlarında kullanabilir yada istediğiniz gibi çeyizlik yastıklarda yada pike takımı danteli olarak ta yapabilirsiniz. Tığ ile yapılan el işi modellerinden il yapılan ve özellikle çeyizler için mutlaka hazırlanan havlu dantellerinin en yeni modelleri oldukça şık. İğne oyası ile yapılanların yanında halka kullanılarak yapılan bu modellerden istediğiniz resme tıklayarak resmi büyütebilir, isterseniz modelini de çıkarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor Bağlantı