Kapat

Gelin Başı Tesettür Modası

Anasayfa Moda Gelin Başı Tesettür Modası
1 sene önce
Gelin Başı Tesettür Modası

 

Sizlerle her çeşit gelinlik modeli yanında, her gelinin tercih etmeyeceği iddialı bir seçim olan uçuk pembe gelinlikler ve her tarza uygun kapalı bayanlar için gelin başı modellerinin en yenileri il yine sizlerleyiz. 2016 ve 2017 ilkbahar / yaz gelinlik koleksiyonu içerisinde yeni ve değişik şekillerdeki tesettür gelin başı örneklerini , denizkızı gelinlik modelleri, kısa ve hafifi kabarık gelinlik modelleri, dantel ile kaplı gelinlik modelleri ve bolerolu gelinlikle kullanılabilecek gelin başı örnekleri.

Bu sene siyah ve beyazın eşsiz uyumundan oluşan taşlı kapalı gelinlik modelleri ile bu taşlı tesettür gelin başı modelleri, Klasik kalp şeklinde gelinlik modelleri ilede çok uyumlu örnekler.

Gelinlik arayan gelin adayları bilirler genellikle tasarımdan kendiliğinden bolerolu bir gelinlik bulmak oldukça güç bir iştir. Tesettür gelinlik modeli seçilirken en çok uyum tesettür gelin başı ile uyumu gelin adaylarını yormakta. Gelinlik arayışında olan kapalı gelin adayları için, tesettür gelin başı örneklerini fikir olması için bir araya getirdik.
Gelin Başı Tesettür Modası 1 Gelin Başı Tesettür Modası 2 Gelin Başı Tesettür Modası 3 Gelin Başı Tesettür Modası 4 Gelin Başı Tesettür Modası 5 Gelin Başı Tesettür Modası 6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir