Falanca Kadın Portalı

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Çiçeği Modelleri

Hayallerini kurup, büyük emeklerle hazırlandığınız düğün gününüzde, gerek gelinliğiniz gerek makyajınız, gerek görkemli düğün töreniniz kadar önemli bir görünüm ve beni sağlayan en önemli unsurlardan biri de elbette gelinlerin ellerinden düşmeyen gelin çiçeğidir. Geçmişte neredeyse bir adet çiçekle, aksesuar amaçlı kullanılan gelin çiçekleri günümüzde çok özenilen ve günden güne değişen modelleriyle düğün gününün olmazsa olmazları haline gelmiş bulunmaktadır. Peki, araştırmak istersek küçük ya da büyük çiçeklerin ne gibi farkı olabilir?

Öncelikle en önemli püf nokta canlı çiçeklerden oluşturulmuş gelin çiçeği her zaman basitlikten uzak, çok şık bir hava veren ve özellikle gelin eline tam yakışır bir hal almış olacaktır. Özellikle modaya baktığımızda 2016 ve 2017 gelin çiçeği modelleri arasında her ne kadar beyazlara bürünmüş olsak da kır çiçekleri ağırlıklı rengârenk buketler göze çarpmaktadır. Özellikle 2016 yılında da trendini koruyacak renkli gelin kuşağına uygun renklere hakim tamamlayıcı Gelin çiçeği tercihleri daha ön planda olacak.

Tozpembe kuşak, fuşya rengi kurdelesiyle hazırlanmış tozpembe çiçekler… Gelinliğin neredeyse tamamlayıcısı gibidir. Tabi asla vazgeçilemeyen ve elbette 2016 gelin çiçeği modelleri arasında hala yerini sürdüren en önemli modellerden biri de asla vazgeçilmeyen bembeyaz mis gibi kokan beyaz gül buketi… Yine trend olan ve buketin kendisi de renkli kurdelelerle süslenen bu güzel Gelin çiçeğinizi bekar arkadaşlarınıza atmakta zorlanacaksınız gibi gözüküyor…


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ