Kapat

Lif Modelleri ve Örnekleri Arşivi

Anasayfa Lif Modelleri Lif Modelleri ve Örnekleri Arşivi
5 saat önce
Lif Modelleri ve Örnekleri Arşivi

Lif Modelleri ve Lif Örnekleri; Çeyizlik banyo lifleri arıyorsanız, Lif modelleri Arşivi kategorisinde binlerce lif modeli ve yüzlerce lif modeli videolu anlatımını bulabilirsiniz. Tığ işi, uzun lif modelleri, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında moda olan lif modelleri, örgü lif modelleri, lif örnekleri, yeni lif modelleri ve anlatımlı kolay lif yapılışı ve daha fazlası bu kategorimizde mevcut. Videolu yüzlerce lif modeli anlatımlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Lif modeli anlatımlarını ve diğer örgü modelleri anlatımlarını Youtube kanalımıza abone olarak da izleyebilirsiniz.

Lif örnekleri ve lif modelleri, örgü yapmayı seven ve örgüye başlamak isteyen hanımlar için en kolay seçeneklerden biridir. Son zamanların en çok beğeni toplayan lif örneklerini sizler için bir araya topladık. Bu lif örneklerini yapmak çok zor olmasa da el örgüsü gerçekten sabır işi, hele tığ ile yapılan örgüler daha bir emek ister. İstediğiniz örneği uygulamak için çok çaba sarf etseniz de sonuç harika oluyor. Lif modelleri o kadar çeşitli ki gerçekten hayal edip edemeyeceğiniz her şekilde lif bulunmakta.  Özellikle çeyiz hazırlığında olanların model araması oldukça yaygındır. Örgü sürece zorlu ve sabır gerektirse de sonuçta bu işin en güzel tarafı hangi lif modelini seçeceğinize karar vermekte. Çiçek desenli lif örnekleri, hayvan motifli, ilginç şekilli, yıldız şeklinde lif, kese şeklinde, uzun ve bebek lifi gibi her çeşit  lif modelini uzun aramalar sonunda sizler için bir arada topladık. Bebeğinizin hassas cildi için yapabileceğiniz bebe yünü ipler ile yapılmış birbirinden değişik modelleri de hem kız bebekler için olan modelleri , hemde erkek bebekler için olan modellerinin en güzellerini seçtik.

Son zamanlarda çok moda olan gelin damat lifinin yapılışı resimli anlatımlı ve değişik birçok modeli ile sitemizde bulabilirsiniz.

Yapılışı o kadar çok soruldu ki resimli anlatımlı olarak üç yapraklı lifin yapılışını sizler le paylaşmak istedik. Zaten sitemizin içinde ayrıntılı yapılışı için buraya tıklayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz bu lifi  yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=g6IN8nFA5wU

NOT : BU GALERİDEKİ LİF MODELLERİNİN BİRÇOĞU NETTEN ALINTI YAPILMIŞTIR. KAYNAĞINI BİLDİĞİMİZ MODELLERİN İSİMLERİ YAZMAKTADIR. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir