Şiş İle Patik Modelleri Ve Yapılışı

Şiş İle Patik Modelleri Ve Yapılışı

İncili Şiş Örgü Laleli Patik Yapılışı:

O kadar çok merak ediliyor ki bu patiğin yapılışı bende bulunca ayrıntılı yapılışını sizler le paylaşmak istedik. Şiş örgü olarak yapılan ve orta kısmındaki lale örnekleri ile göz kamaştıran bu patiği yapmak isteyenler için ayrıntılı yapılışını adım adım anlatan resimleri de sizler le paylaşıyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlar resimleri tıklayarak büyütüp yapılışını okuyabilirsiniz. Kış ayları için istediğiniz herkes için yapabileceğiniz hem şık hemde çok kolay bir örgü modeli.

Boncuklu Şiş Patik Yapılışı:

Şiş ile yapılan iki renk oldukça kolay ve çok şık bir patik modelinin yapılışını daha sizler le paylaşıyoruz. İstediğiniz renklerde ve ister küçükler için isterseniz çeyizlik yapılabilecek, inci yada kum boncuk ile yapabileceğiniz kolay bir patik yapılışı.

Mor Beyaz Patik Yapılışı:

Büyükler için yapılabilecek en değişik ve kolay patik modellerinden biri olan bu şiş ile örgü olarak yapılan , iki renkli patik modelini sizler isterseniz bebekler içinde ilmek sayılarını azaltarak yapabilirsiniz. Birbirinden değişik ve farklı patik modelleri içinde bu yeni patik modelini çeyizlik değişik bir model olarak yapabilirsiniz. Değişik ve farklı patik modeli arayanlar için bu patik modeli özellikle çeyizlerde hazırlanacak bohçalara eklenebilecek güzellikte yeni patik model. Hem kolay hemde şık bu patik modelini sizlerde yapmak isterseniz yapılışının gösterildiği anlatımlı resimleri de sizler le paylaşıyoruz. Resimlere tıklayarak resimleri daha büyük görmeniz mümkün.

Büzgülü Bayan Patik Yapılışı:

Şiş ile yapılmış oldukça değişik ve göz alıcı bir patik modeli. İki şiş ile yapılan bu patiğin alttan başlayıp belirli sıra 4 yerden arttırma yapıyoruz. Resmi büyüterek patiğimizin ayrıntılı yapılışını görebelirsiniz.

Tabanlı Mavi Beyaz Patik Yapılışı:

Anlatımlı örgü modelleri içinde çok aranan ve çok yapılan bayanlar için çetikler oldukça fazla ve şık. bayan el örgüsü modelleri denince çocuk bu modelleri başta olmak üzere bayan bu modelleri oldukça çok aranan modeller. çeyizleri baş tacıdır. Hazırlanan her bohçaya mutlaka eklenir. Tığ ile yapılan el örgüsü modelleri yada örgü gibi pek çok el örgüsü oldukça gündemdeki modeller. Bu şiş ile yapılan örgüleri isterseniz çocuk patik modeli olarak yapmak isterseniz ilmek sayılarını azaltarak bunu yapabilirsiniz. Resimli anlatımlı örgülerin en güzel ve en açıklayıcı modelleri sizler le paylaşmaya çalışıyoruz.Anlatımlı örgüleri,anlatımlı patik modellerini sizler le paylaşmaya çalışıyoruz. En yeni örnekleri sizler için bulup anlatımlı olarak paylaştığımız sitemizde bu hem tığ kullanılan hemde şiş kullanılan bu kolay ve şık bayan patik modelini anlatımlı olarak sizler le paylaşıyorum. Her yerde çok kullanılan çeyizlerin olmaz sa olmazı patik modelleri içinde yapılışı çok kolay bu değişik patik modelini sayıları azaltarak bebekler içinde yapabilirsiniz. Taban kısmını tığ ile yapıp diğer yerlerini renkli olarak iki renk ip ile yapılan bu patik modeli çok güzel.

Şiş Örgü Diğer Patik Modelleri:

Geçenlerde derya baykal yapmıştı derya kuzusu diye bir patik orada gördüm aklıma geldi patik ve çorap modellerine bakmak.Özellikle çeyizlerin vazgeçilmezi bu modelleri ben sizler için seçtim.En yeni modellerden olan bu patik be çoraplar hem çok değişik hemde çok güzeller.Şiş ile örülen patik ve çoraptan tığ ile örülen e kadar birbirinden değişik patik ve çorap modellerini istediğiniz renklerde yapabilir,ister kullanır isterseniz de çeyizlik yada hediyelik yapabilirsiniz. Çeyizlik olsun isterseniz hediyelik yada kullanmaya şiş yada tığ ile örerek bu patik ve çorap modellerini kullanabilirsiniz.  Anlatımlı Şiş Patik Modelleri her zaman en çok arana en çok beğenilen örgü modellerinden olur. Özellikle anneler kızları için çeyiz hazırlayanlar  için her zaman en yeni ve değişik patik modelleri ararlar. Bunun bilincinde olarak son zamanların  en modelleri hem şiş patik hemde tığ patik modelleri içinden en yeni modellerini sizler için seçtik.« | »

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ